Burza práce

Pracujte pro firmy, kde využijete své znalosti MATLAB & Simulink a dSPACE.

Nabízená pozice: Prodejce Technického Software MATLAB

Společnost: HUMUSOFT s.r.o.

Místo pracoviště: Praha

Vloženo: 16.1.2024

Kontaktní osoba: Jan Daněk

Email: danek@humusoft.cz

Telefon: +420 284 011 730

Prodejce Technického Software MATLAB

Hledáme nového kolegu do naší společnosti v Praze. Vaší úlohou bude organizační a administrativní podpora prodeje technického software MATLAB / Simulink v ČR. Budete součástí prodejního týmu, s vysokou mírou samostatnosti. Pokud rádi komunikujete s lidmi a kromě obchodu vás zajímá i věda a technika, u nás najdete zajímavou práci!

Náplň práce:

  • prodej software pro technické výpočty a simulace MATLAB / Simulink
  • aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků
  • rozvíjení vztahů s existujícími zákazníky, organizace akcí pro zákazníky
  • administrace nabídek a objednávek
  • spolupráce v rámci prodejního týmu (marketing, prodej, aplikační podpora)

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • aktivní znalost angličtiny
  • dokonalá znalost češtiny nebo slovenštiny
  • znalost práce s PC (na úrovni kancelářského SW)
  • zájem o dění ve světě vědy a techniky výhodou
  • samostatnost při řešení úkolů
  • chuť učit se nové věci
  • spolehlivost, pečlivost, důslednost a schopnost efektivní organizace práce
  • komunikativnost, flexibilita
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • práce v neformálním prostředí menšího kolektivu
  • práce v centru Prahy poblíž stanice metra Florenc
  • po zapracování výhodné platové podmínky
  • profesní růst
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc o Vánocích
  • zdravotní volno (Sick Days), studijní volno
  • částečně možnost práce z domova
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na sportovní a kulturní aktivity

Pracovní poměr na plný úvazek v Praze.